امروزه پیوند ابرو در بین مردم محبوبیت زیادی پیدا کرده است، و اکثر مردم به دنبال راه هایی برای اصلاح یا ترمیم ابروهای خود هستند. کاشت ابرو گزینه مناسبی برای افرادی است که به دنبال راه هایی برای بهبود صورت خود هستند. برخی از افراد با ابروهای کم رنگ متولد می شوند. و بعضی دیگر با ابرورهای بسیار کوتاه یا نامتقارن به دنیا می آیند. یا با افزایش سن دچار ریزش ابرو می شوند. آرایش ممکن است روشی برای رفع این مشکل باشد اما دارای نتیجه دائمی و طبیعی نمی باشد.


کاشت ابرو

کاشت ابرو فرایند پیوند فولیکول های مو از مناطق اهدا کننده، مانند ناحیه پشت سر، به مناطقی که ریزش ابرو در آن رخ داده است می باشد. تکنیک میکروفیت در بین روشهای کاشت مو دقیق ترین روش کاشت ابرو می باشد. در پیوند ابرو رسیدن به ظاهری طبیعی بسیار مهم است. برای این کار زاویه و جهت پیوند باید مشابه موهای خود ابرو باشد و خط ابرو با دقت طراحی شود.


روش های کاشت ابرو نیز همانند کاشت مو متفاوت می باشد.دلیل استفاده از کاشت ابرو به روش میکروفیت این است که برخلاف روش FUE، پیوند بین موهای موجود را ممکن می سازد.


مراحل کاشت ابرو

مراحل کاشت ابرو شامل چهار قسمت اساسی می باشد:

✔ مشاوره و برنامه ریزی

✔ برداشت گرافت

✔ مرحله کاشت

✔ پانسمان پس از عمل

هزینه کاشت ابرو


در زیر توضیحات مختصری از این مراحل آورده شده است:


مشاوره: محل مورد نظر جهت پیوند و طراحی ابرو در طی معاینه جسمی مشخص می شود. در این مرحله پزشک با در نظر گرفتن ویژگی های صورت بیمار و نیازهای فردی یک برنامه تهیه خواهد کرد.


برداشت گرافت: برای برداشت گرافت یک ناحیه کوچک در قسمت پشت سر در نظر گرفته می شود. ناحیه تراشیده شده و گرافت مورد نظر استخراج می شود. هنگام استخراج فولیکول های مو فقط موهای تک برداشت می شود. زیرا تنها موهای مجرد می توانند موجب زیبایی ابروها شوند.


قبل از فرایند برداشت مو، ناحیه اهدا کننده به صورت موضعی بی حسی می شود. با استفاده از ایمپلنت چوی، فولیکول های مو با در نظر گرفتن زاویه دقیق و جهت رشد موی ابرو کاشت می شوند. این فرایند برای دستیابی به ظاهری زیبا قابل توجه است.


پس از عمل: در روز بعد از عمل محل کاشت ابرو برای اطمینان از اینکه فولیکول های مو به بافت پوستی پیوند داده شده اند، و همچنین برای جلوگیری از بروز سایر عوارض پزشکی پانسمان می شود.


از آنجا که کاشت ابرو فقط به میزان متوسط ​​200 تا 300 گرافت نیاز دارد، این عمل به طور کلی حدود 2 تا 3 ساعت طول می کشد.


کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب است ؟

• افراد دارای ابروهای کم پشت

• کسانی که فرم ابرو مناسبی نداشته و دائماً شکل ابروهای خود را با مداد ابرو اصلاح می کنند.

• افرادی که دارای اسکار یا سوختگی در ابرو های خود می باشند پیوند ابرو بهترین گزینه برای ترمیم ابرو است.

• کسانی که قبلاً تاتو انجام داده اند اما از فرم آن خسته شده اند می توانند با استفاده از تکنیک های خاص بر روی تتو خود کاشت ابرو انجام دهند.

• کسانی که بخشی از ابروهای خود را به دلیل بیماری یا موارد دیگر از دست داده اند می توانند از پیوند ابرو برای پر کردن ابرو استفاده کنند.

• افراد دارای ابروهای نازک طبیعی


هزینه کاشت ابرو چقدر است ؟

سیاست های قیمت گذاری پزشکانی که عمل کاشت ابرو انجام می دهند بر هزینه کاشت ابرو تأثیر می گذارد، همچنین تعداد پیوندهای انجام شده در طی عمل و هزینه بیهوشی بر روی هزینه کاشت ابرو تاثیر گذارند. هزینه های پزشکی غالباً تحت تأثیر اقتصاد کشوری است که در آن کاشت ابرو انجام می شود. افرادی که قصد انجام پیوند ابرو را دارند باید لیست کاملی از هزینه های مربوط به عمل جراحی در کلینیک های مختلف را مشاهده کرده و سپس هزینه ها را با یکدیگر مقایسه کرده و تصمیم بگیرند که در کدام کلینیک عمل کاشت ابرو را انجام دهند.


اگر فکر می کنید داشتن ابروهای کاملتر می تواند ظاهر شما را بهبود بخشد، کاشت ابرو شما با هزینه تقریبی بین 4 تا 7 میلیون تومان در کلینیک تهران بیوتی سنتر با داشتن کادر پزشکی مجرب روشی مناسب برای شما می باشد.


مشاوره رایگان مشاوره تخصصی با پزشکان مجموعه : ما با شما تماس میگیریم

captcha

نظر خود را در مورد این صفحه وارد نمایید


captcha